O MNĚ

Sportovní kynologii se věnuji od roku 2004. Je to hlavní náplň mého volného času. Ráda bych vám zde představila psi, kteří mě na mé cestě světem sportovní kynologie s německými ovčáky provází.                

ARES Z HEIKEDU

Arese jsem si vybrala podle rodičů, kdy jeho matka Heike Iluze má složeny vrcholové zkoušky a jeho otce Jaska Schreidon jsem několikrát viděla v tréninku, kde mě velmi oslovil svým temperamentem a chutí do práce. Ares se jeví jako velmi slibný pokračovatel svých rodičů. Na stopách je klidný a soustředěný, ale zároveň s tahem na branku a chutí dokončit stopu. Na poslušnosti je velmi temperamentní, chtivý s výraznou ochotou potěšit psovoda. Na obraně je to silný kořistník s klidnými, pevnými zákusy, je silně orientovaný na figuranta, ale při zachování ovladatelnosti a schopnosti spolupracovat s psovodem. Ares je taktéž připravován do chovu a věřím, že bude pro chovnou základnu německého ovčáka v ČR skvělou posilou ;-)

AX WET DOG BOHEMIA

Dalším členem mojí smečky se stal dlouhosrstý německý ovčák Ax wet dog Bohemia, syn skvělého Memphise v. Solebrunnen. Po Memphisovi jsem měla doma na předvýchovu jeho syna, který mě tak zaujal svou povahou a skvělým exteriérem, a tak jsem hledala štěně právě po tomto psu.Bohužel Axe od jeho poměrně mladého věku trápily zdravotní problémy, které nám znemožňovaly se věnovat výcviku naplno. Rozhodla jsem se tedy si pořídit dalšího ovčáka. A tak ke mně přišel můj nejnovější přírůstek Ares.

BREGO STĚŽOVSKÁ ZAHRADA

Když se ukázalo, že kvůli Maxovým zdravotním problémům se již nebudeme moci spolu věnova výcviku v plném rozsahu, pořídila jsem si Brega Stěžovská zahrada. rega jsem si vybrala kvůli jeho rodičům, kteří jsou vynikající po povahové i exteriérové stránce. S Bregem jsem dosáhla velkých úspěchů, jak v oblasti výcviku (IPO3, FH1, ZVV2, ZPS1), tak i v oblasti výstav, kde byl vždy hodnocen jako výborný.

MAX bez PP

Brány kynologie mi otevřel můj první NO Max bez PP. Spolu jsme dokázali složit zkoušky ZZO, BH, FPr1, a sjezdit několik závodů dle NZŘ, kde jsme se dostali v kategorii ZM několikrát na bednu vítězů. Další Maxovo působení ve sportovní kynologii ukončily jeho zdravotní problémy. Max již, bohužel, není mezi námi. Napořád ale zůstane tím nezapomenutelným prvním německým ovčákem...


Vytvořte si webové stránky zdarma!