O MNĚ

Sportovní kynologii se věnuji od roku 2004. Je to hlavní náplň mého volného času.

Brány kynologie mi otevřel můj první NO Max bez PP. Spolu jsme dokázali složit zkoušky ZZO, BH, FPr1, a sjezdit několik závodů dle NZŘ, kde jsme se dostali v kategorii ZM několikrát na bednu vítězů. Další Maxovo působení ve sportovní kynologii ukončily jeho zdravotní problémy. Max již, bohužel, není mezi námi. Napořád ale zůstane tím nezapomenutelným prvním německým ovčákem...

Protože jsem se ale chtěla kynologii dále věnovat, pořídila jsem si Brega z úspěšné chovatelské stanice Stěžovská zahrada. Brega jsem si vybrala kvůli jeho rodičům, kteří jsou vynikající po povahové i exteriérové stránce. S Bregem jsem dosáhla velkých úspěchů, jak v oblasti výcviku (IPO3, FH1, ZVV2, ZPS1), tak i v oblasti výstav, kde je vždy hodnocen jako výborný.

Dalším členem mojí smečky se stal dlouhosrstý německý ovčák Ax wet dog Bohemia, syn skvělého Memphise v. Solebrunnen. Po Memphisovi jsem měla doma na předvýchovu jeho syna, který mě tak zaujal svou povahou a skvělým exteriérem, a tak jsem hledala štěně právě po tomto psu. Axe nabízím ke krytí jako psa skvělého exteriéru a velmi slušné povahy.

Nejnovějším přírůstkem se stal Ares Heikedu. Oba rodiče jsou výborní v exteriéru, ale hlavně mají vrcholové zkoušky. Arese bych ráda prezentovala hlavně na poli výcvikovém, ale neopomenu ani výstavy.